Італія оштрафувала Apple і Samsung за уповільнення смартфонів

25 жовтня 2018, 16:20

Антимонопольна організація Італії (AGCM) визнала, що обидві компанії навмисно використовували оновлення програмного забезпечення, щоб уповільнити роботу пристроїв.

Обом виробникам присудили штрафи, пише The Verge.

Організація AGCM виписала штраф в розмірі 5 мільйонів євро відносно Apple через проблеми, які виникали на різних версіях iPhone 6, коли користувачі встановили iOS 10, яка була розроблена для iPhone 7.

Відео дня

Оскільки нові iOS потребували більше енергії, при її використанні на старих iPhone, виникали несподівані відключення. Виправлення компанії, яке з'явилося в оновленні в 10.2.1, було випущено без попередження, що воно буде сповільнювати процесори на старіших пристроях. У грудні 2017 року Apple вперше публічно визнала, що навмисно уповільнює роботу iPhone 6, 6S і SE.

Apple також отримала додатковий штраф у розмірі 5 мільйонів євро за те, що не надає клієнтам інформацію про акумулятор своїх пристроїв, таких як середня тривалість життя і порядок їх обслуговування і заміни.

Samsung також отримала штраф в розмірі 5 мільйонів євро від AGCM. У зведенні організації йдеться, що коли Samsung випустив оновлення Android Marshmallow 6.0.1, призначене для нового смартфона Galaxy Note 7, ті, хто встановив її на Note 4, виявили, що прошивка занадто вимоглива для телефону, що призводить до збоїв.

"У ході всебічного розслідування служба AGCM з'ясувала, що компанія Apple і компанія Samsung проводили нечесну комерційну діяльність, випустивши ряд оновлень програмно-апаратних засобів для мобільних телефонів, що призвело до серйозних порушень в роботі пристроїв, таким чином прискоривши процес їх заміни", - йдеться в заяві служби.

Показати ще новини
Радіо НВ
X