iPad переміг. Google вирішила відмовитися від випуску фірмових планшетів

14 березня 2019, 09:03

Google зменшує розмір своєї групи розробників для ноутбуків і планшетів, пропонуючи десяткам інженерів і менеджерів пошукати інше місце в компанії.

При цьому вже спроектовані пристрої компанія відправить в виробництво і представить в цьому або наступному році, повідомляє Business Insider з посиланням на власні джерела.

Відео дня

Відповідно до одного джерела, у команди розробників апаратного забезпечення була "купа речей в роботі", і скорочення числа інженерів апаратних засобів і програмних менеджерів в команді, ймовірно, "урізує портфель" продуктів.

Постраждалі співробітники отримали вказівку шукати тимчасові ролі в інших командах Google або Alphabet, що викликає питання про майбутні плани Google по обладнанню. Втім, пропонуючи співробітникам шукати тимчасові, а не постійні нові ролі, Google може залишити собі можливість маневру.

Крім того, співробітники підрозділу Create, які займаються виробництвом пристроїв, звільняти не стали. Таким чином, в найближчі місяці лінійка продуктів Google, швидше за все, не зміниться. А ось від довгострокових проектів Google відмовиться.

Що стосується ноутбуків, то чутки про Pixelbook 2 циркулювали з моменту апаратної події компанії в жовтні минулого року. Хоча немає ніяких ознак того, що Google планує відмовитися від Pixelbook, скорочення штату передбачає, що Google навряд чи доповнить свою власну лінійку Chromebook більш широким асортиментом продуктів.

Нагадаємо, останнім планшетом компанії став Pixel Slate, а ноутбуком - Pixelbook. Ймовірно, тепер виробник зосередиться на смартфонах Pixel і пристроях розумного будинку. Pixel Slate був призначений для конкуренції з Microsoft Surface Pro і Apple iPad Pro, але був прийнятий досить прохолодно.

Додамо, в 2018 році на частку iPad різних модифікацій довелося близько чверті ринку планшетів. Далі в списку розташувалися Samsung, Amazon, Huawei і Lenovo. При цьому ринок планшетів продовжує скорочуватися.

Показати ще новини
Радіо НВ
X