Intel планує випустити свою першу відеокарту в 2020 році

13 червня 2018, 16:01

Скоро у NVIDIA і AMD з'явиться ще один графічний конкурент - Intel.

Анонс відеокарти з'явився після того, як Intel переманила з AMD Раджа Кодурі, який очолював розробку Radeon, пише Engadget.

Короткий офіційний анонс з'явився на сторінці Intel в Twitter: "Наш перший дискретний GPU з'явиться в 2020 році". Інших подробиць про новинку компанія не наводить.

Відео дня

На зустрічі з аналітиками минулого тижня виконавчий директор Intel Навин Шона зазначив, що він досліджує як серверні, так і клієнтські пропозиції. Поки невідомо, на який ринок націлюється Intel, але в будь-якому випадку, як NVIDIA, так і AMD повинні звернути увагу на нового гравця ринку.

Журналісти відзначають, що навіть реліз в 2020 році для Intel здається несподівано швидким. Коли в листопаді минулого року компанія оголосила про наймання Кодурі, компанія, в основному, починала розробки з нуля. Хоча протягом багатьох років інтегрована графічна технологія компанії неухильно поліпшувалася, вона як і раніше не розвивала технологію виділеного графічного процесора.

Це було однією з причин, по якій Intel об'єдналася з AMD для інтеграції графічного процесора Radeon в процесор Core, що забезпечило б гідну продуктивність ігор на тонких і легких машинах.

Раніше НВ повідомляло, що на виставці Computex 2018 компанія Intel показала роботу 28-ядерного процесора з тактовою частотою 5 ГГц. Керівник підрозділу Intel Грегорі Брайант сказав, що новий чіп дебютує в четвертому кварталі цього року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X