Instagram відмовився від свого застосунку для Apple Watch

3 квітня 2018, 17:22

Команда фотосервісу Instagram видалила власний додаток для смарт-годинників Apple Watch в останньому оновленні клієнта для iPhone.

Версія програми 39.0 для iPhone, обіцяючи "загальні виправлення помилок і поліпшення продуктивності", повністю видаляє додаток, пише The Verge.

Це, ймовірно, пов'язано з новим обмеженням, яке застосовує Apple. Станом на 1 квітня поновлення додатків Apple Watch повинні використовувати SDK watchOS 2 або пізнішої версії, в той час як нові додатки Watch повинні бути побудовані за допомогою SDK watchOS 4. Додаток Instagram відноситься до часів WatchKit 1.0, коли стороннє програмне забезпечення не могло запускатися самостійно на самих годинниках.

Відео дня

Додаток Instagram для Apple Watch був доступним з 2015 року. Розробники Instagram відзначають, що на смарт-годинниках, як і раніше доступні оповіщення з основної програми.

"Присутність Instagram на Apple Watch завжди була спірною. У годиннику немає камер, а його маленький екран робить неможливим перегляд фотографій в деталях", - сказав редактор AppleInsider Роджер Фінгас.

Додамо, що відмова від Apple Watch стає певним трендом. Кілька великих розробників вирішили припинити існування своїх додатків на смарт-годинниках. Відзначається, що Slack, WholeFoods, eBay, Amazon, Google Maps відмовилися від Apple Watch.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X