Нарешті. Instagram почав роботу з боротьби з розсилкою дікпіків

23 вересня, 13:52
Тепер розсилати оголені фото незнайомим людям стане складніше (Фото:unsplash)

Тепер розсилати оголені фото незнайомим людям стане складніше (Фото:unsplash)

Meta заявила, що розпочала розробку алгоритму, який захистить користувачів від отримання чужих оголених фото в Direct.

Згідно з дослідженнями, Instagram не може фільтрувати близько 90% непроханого голого контенту, який часто розсилають у особисті повідомлення. Meta вирішила виправити ситуацію і приступила до розробки механізму, який приховуватиме подібні фото подібно до того, як працює функція Приховані слова.

Відео дня

Згідно з опублікованим розробниками фото, непрохані знімки приховуватимуться плашком Nudity Protection, при цьому користувач зможе вибрати, дивитися фото чи ні.

"Ми тісно співпрацюємо з експертами, щоб гарантувати, що ці нові функції збережуть конфіденційність людей, надаючи їм контроль над повідомленнями, що отримуються", - заявила представник Meta Ліз Фернандес виданню The Verge.

Більш детальну інформацію компанія обіцяла надати після того, як інструмент захисту від небажаних оголених фото буде розроблено.

Очікується, що це станеться за кілька тижнів.

Раніше були анонсовані інші важливі зміни. Генеральний директор Meta Марк Цукерберг заявив про те, що частка відібраних штучним інтелектом постів збільшиться з 15% до як мінімум 30% протягом цього року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X