Instagram дозволив користувачам завантажувати архів власних фото та відео

25 квітня 2018, 09:21

Сервіс Instagram запускає інструмент "Завантаження даних", який дозволяє зберегти весь свій контент, раніше завантажений на сайт.

Еквівалент функції Facebook "Завантажити вашу інформацію" додали в Instagram для відповідності нових правил Євросоюзу, повідомляє TechCrunch.

Функція Data Download доступна через сайт сервісу. Для отримання даних потрібно ввести адресу електронної пошти в форму запиту. У відповідь користувач отримає лист із посиланням на файл з усім його контентом зі свого аккаунта. На обробку запиту відводиться до 48 годин.

Відео дня

Прес-секретар Instagram підтверджує, що "інструмент завантаження даних наразі доступний для всіх в Інтернеті, але доступ через iOS і Android все ще не запущений".

Сервіс дозволяє завантажити інформацію з профілю, фотографії, відеозаписи, історії в архіві (з грудня 2017 року), імена передплатників і тих, на кого підписаний користувач, особисті повідомлення, коментарі, лайки, історію пошуків, налаштування та інші відомості.

"Запуск інструменту необхідний для того, щоб Instagram виконала правило можливості переносу даних в законі про персональні дані в Європейському союзі, який набуде чинності 25 травня. Але це також розумна поступка. Instagram стала домінуючою мережею обміну зображеннями з більш ніж 800 мільйонами користувачів. Не потрібно блокувати дані користувачів, якщо ви хочете їх підтримувати", - зазначають журналісти TechCrunch.

Показати ще новини
Радіо NV
X