Знову збрехав. Ілон Маск пообіцяв не блокувати обліковий запис, що стежить за пересуваннями його особистого літака — і відразу порушив своє слово

15 грудня 2022, 10:39
Мільярдер заблокував акаунти, які публікували переміщення літаків впливових осіб, включаючи свій власний (Фото:reuters)

Мільярдер заблокував акаунти, які публікували переміщення літаків впливових осіб, включаючи свій власний (Фото:reuters)

@ElonJet, що належить Джеку Суїні, публікував дані про переміщення джету нового власника Twitter. Він використовував загальнодоступні дані, але це все одно не подобалося Маску.

7 грудня мільярдер опублікував твіт, в якому написав, що любить свободу слова настільки, що готовий не блокувати акаунт, який пише про переміщення його літака. Навіть з урахуванням, що це може бути небезпечним для самого Маска.

Відео дня

Рівно через тиждень він все ж таки заблокував обліковий запис. І це незважаючи на те, що він використовував публічні дані ADSBexchange.

Разом з обліковим записом @ElonJet забаненими виявилися такі облікові записи: @Russian Oligarch Jets, @Jeff Bezos` Jets, @Gates Jets, @Sport Jets, @JaredIJets, @UAEGovt, @JohnKerryJet.

Також зник доступ до @NASAPlanes — облікового запису, який публікував переміщення бортів уряду США.

Одразу після цього з’явилися зміни у політиці Twitter. Тепер інформацію щодо переміщень і фізичного знаходження особи не можна публікувати без її згоди.

Користувачі одразу звернулися до Ілона Маска за поясненнями, але він поки що ніяк не прокоментував цю подію.

Показати ще новини
Радіо NV
X