І ці теж. LG хоче через суд отримати гроші від Qualcomm

26 грудня 2018, 13:05

Компанія LG Electronics приєдналася до позову Корейської комісії зі справедливої торгівлі (FTC) проти американського виробника чіпів Qualcomm.

Розмір претензій сторони оцінили в $915 мільйонів, повідомляє Patently Apple.

Раніше комісія FTC наклала штраф у розмірі 1,03 трильйона вон на Qualcomm за зловживання його патентами. Однак Qualcomm не прийняв його і подав адміністративний позов. Компанії Samsung Electronics, Apple, Intel, MediaTek і Huawei приєдналися до FTC в якості допоміжних учасників процесу. На сьогодні FTC і Qualcomm провели 11 слухань з жовтня минулого року. Суду знадобиться ще кілька років для ухвалення остаточного вердикту.

Відео дня

Експерти кажуть, що LG Electronics вирішила взяти участь в судовому процесі проти Qualcomm, так як його переговори з американським виробником чипів йдуть не дуже добре.

Samsung Electronics, яка спочатку брала участь в судовому процесі, відмовилася від участі в суді після угоди про перехресне ліцензування з Qualcomm на початку цього року. Тоді як відмова Samsung послабила позов FTC, участь LG Electronics в альянсі, як очікується, зміцнить позицію Корейської комісії зі справедливої торгівлі в її позові.

Раніше НВ повідомляло, що суд Німеччини заборонив компанії Apple продавати деякі моделі iPhone через патентні порушення. Після третьої спроби юристи Qualcomm все-таки домоглися визнання порушень їх оригінальних патентів і заборонили продаж деяких моделей iPhone.

За тиждень до цього, Qualcomm також змогла заборонити імпорт до Китаю ряду моделей смартфонів Apple, - від iPhone 6S до iPhone X. Суд визнав, що Apple порушує патенти на програми Qualcomm, які пов'язані зі зміною розмірів зображень та управлінням додатками.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X