І голубина пошта. Російський чиновник рекомендував користувачам Telegram переходити на ICQ

6 квітня 2018, 15:26

Радник президента РФ з розвитку інтернету Герман Клименко рекомендував в разі блокування Telegram переходити на месенджер ICQ.

Таку заяву чиновник зробив після того, як Роскомнадзор подав позов про обмеження роботи месенджера Telegram в Росії.

"Мені подобається ICQ. Це повноцінний месенджер, абсолютно нічим не поступається Telegram з точки зору звичайного користувача", - сказав він Інтерфаксу.

Відео дня

Він додав, що в разі блокування Telegram на території РФ доступ до нього можуть втратити 80-90% користувачів рунету.

"Доступу не буде в 80-90% користувачів. Сильно залежить від того, як буде Telegram протидіяти", - сказав Клименко, додавши, що осмислене використання Telegram як месенджера користувачами, які залишилися після цього, буде мінімально.

У п'ятницю Роскомнадзор повідомив, що направив до суду позов про блокування Telegram. Причиною подачі позову є те, що Telegram не послухав вимоги закону про надання ФСБ ключів для дешифрування повідомлень.

2 квітня керівник міжнародної правозахисної групи Агора, яка представляє месенджер в судах, Павло Чиков повідомив в своєму Telegram-каналі, що представники месенджера повідомили Роскомнадзор про те, що вимоги ФСБ нездійсненні.

ICQ - безкоштовна система миттєвого обміну текстовими повідомленнями для мобільних і інших платформ з підтримкою голосового і відеозв'язку. Дозволяє пересилати текстові повідомлення, зображення, відео та аудіо через Інтернет. Створена в 1996 році. З моменту створення служба належала її розробнику, компанії Mirabilis, в 1998 році вона була продана американській компанії AOL, а в квітні 2010 року - російському інвестиційному фонду Digital Sky Technologies (DST). Після реорганізації DST в вересні 2010 року ICQ увійшла до складу Mail.Ru Group.

Показати ще новини
Радіо НВ
X