Гучна угода. Швейцарська Logitech пропонує $2,2 млрд за компанію-виробника гарнітур

26 листопада 2018, 09:02

Компанія Logitech, виробник, найбільш відомий своїми комп'ютерними периферійними пристроями, веде переговори про покупку Plantronics, виробника гарнітур з підтримкою Bluetooth.

Очікується, що угода стане найбільшим придбанням в історії Logitech, повідомляє TechCrunch.

Logitech готова заплатити за Plantronics більше $2,2 млрд. При цьому зараз ринкова капіталізація Plantronics становить близько $2 млрд. Купівля дозволить Logitech отримати доступ до партнерської базі Plantronics, яка включає, наприклад, Microsoft і Cisco.

Відео дня

Угода між двома компаніями може бути завершена вже на наступному тижні.

Компанії Logitech і Plantronics поки відмовилися від коментарів. Проте, після появи новин про угоду, акції Plantronics виросли на Нью-Йоркській фондовій біржі.

Обидві компанії, і Logitech, і Plantronics були активними покупцями активів в минулому році. Зовсім недавно Logitech придбала бізнес Blue Microphone, виробника мікрофонів для подкастів Yeti і Snowball. "Придбання Blue Micphones компанією Logitech прискорить наш вихід на зростаючий ринок і надасть нам ще один спосіб допомогти людям втілити в життя свої захоплення", - заявив Брекен Даррел, президент і генеральний директор Logitech.

У той же час, компанія Plantronics з Санта-Крус, штат Каліфорнія, купила Polycom за $2 млрд на початку цього року. Компанія Polycom виробляла гарнітури для пілотів авіакомпаній.

Показати ще новини
Радіо НВ
X