Huawei без Android. Влада США закликала Google відмовитися від співпраці з китайською компанією

26 червня 2018, 13:41

Деякі законодавці з Республіканської і Демократичної партій США попросили компанію Alphabet Inc в середу переглянути свою роботу з китайською Huawei Technologies Co Ltd, яку вони назвали загрозою безпеці.

Зміна умов співпраці може призвести до того, що смартфони бренду залишаться без Android OS, пише Reuters.

У листі до головного виконавчого директора Google Сундар Пічаї законодавці нагадали, що Google недавно вирішила не продовжувати "Проект Maven", дослідне партнерство в сфері штучного інтелекту з Міністерством оборони США.

Відео дня

"Хоча ми шкодуємо, що Google не захотів продовжувати тривалу і плідну традицію співпраці між військовими і технологічними компаніями, ми ще більше розчаровані тим, що Google, мабуть, більш охоче підтримує комуністичну партію Китаю, ніж американських військових", - написали вони.

Лист було підписано республіканськими сенаторами Томом Коттоном і Марко Рубіо, республіканським членом Палати Представників Майклом Конауеєм та іншими політиками.

"Як і у багатьох американських компаній, у нас є угоди з десятками виробників по всьому світу, включно з Huawei. Ми не надаємо спеціальний доступ до даних користувачів Google в межах цієї угоди, і наші угоди включають конфіденційність і захист для використання даних", - сказала прес -секретар Google Андреа Фавіль в заяві по електронній пошті.

Водночас китайські ЗМІ говорять про швидку презентацію нової мобільної платформи від Huawei.

Зазначається, що програмна платформа, про яку йдеться, буде побудована на базі Linux і в міру розвитку зможе стати повноцінною заміною Android. Якщо Huawei заборонять використовувати ОС від Google, що дуже ймовірно, то їй доведеться перейти на використання власного програмного забезпечення.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X