Гроші - це пил. Тім Кук направив співробітникам Apple мотиваційного листа

3 серпня 2018, 11:41

Після того, як капіталізація Apple перевищила трильйон доларів, глава компанії Тім Кук розіслав привітання співробітникам Apple.

Відзначається, що цей лист було відправлено понад ніж 120 тисячам співробітників Apple, пише 9to5mac.com.

"Сьогодні Apple досягла значущою віхи. До моменту закриття торгів наші акції коштували $207,39, і фондовий ринок тепер оцінює Apple більш ніж в один трильйон доларів. І хоча у нас є всі підстави пишатися цим досягненням, це не головна міра нашого успіху", - написав Тім Кук.

Відео дня

За його словами, фінансові результати - просто побічний продукт триваючих інновацій Apple, а також - результат роботи всіх співробітників компанії.

"Я глибоко вражений тим, що ви робите, і для мене на все життя залишиться великою честю працювати поруч з вами. Я хочу подякувати вам від щирого серця за роботу вечорами і незаплановані відрядження, за всі ті випадки, коли ви відмовлялися задовольнятися чимось меншим, ніж неперевершений результат нашої спільної роботи", - написав глава Apple у вітальному листі.

Кук продовжує запевняти, що Стів Джобс заснував Apple з переконанням, що людська творчість буде здатна вирішувати найбільші проблеми. Він продовжує нагадувати своїм співробітникам, що вони повинні зосередитися на майбутньому.

"У сьогоднішньому світі наша місія важливіше, ніж коли небудь. Наші продукти не тільки дарують моменти подиву і радості, вони надають людям по всьому світу силу, щоб робити повніше своє життя і життя інших. Подібно Стіву, в такі моменти ми все повинні вірити в світле майбутнє Apple і в прекрасну роботу, яку зробимо разом", - нагадав Тім Кук.

Раніше НВ повідомляло, що Apple стала першою американською компанією, ринкова вартість якої перевищила $1 трильйон. Зокрема акції компанії показували зростання на 2,8% до більш ніж $207. Зростання відбулося через два дні після того, як Apple оголосила про свої результати за червневий квартал, які виявилися кращими, ніж очікувалося.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X