Генеральний директор Intel йде у відставку через сексуальний скандал

21 червня 2018, 16:58

Глава Intel Брайан Кржаніч, який працював в компанії все своє професійне життя, пішов у відставку.

У заяві про відставку Intel заявила, що нещодавно була проінформована про "минулі відносини" Кшаніча зі співробітником компанії, повідомляє Enganget.

Після розслідування, проведеного як внутрішніми, так і зовнішніми фахівцями, офіційні особи підтвердили, що ці відносини є порушенням корпоративних правил.

Відео дня

Після відходу Кржаніч нинішній фінансовий директор Роберт Свон візьме на себе роль Тимчасового генерального директора, в той час, як правління буде шукати довгострокову заміну.

Представники Intel запевняють, що відставка не зашкодить довгостроковим прогнозом і що у неї є "надійний процес планування наступності". У компанії заявили, що "вірять в здатність Боба Свона очолити компанію".

Брайан Кржаніч в 1982 році закінчив університет штату Каліфорнія в Сан-Хосе зі ступенем бакалавра в галузі хімії. Після закінчення університету почав працювати інженером-технологом на підприємстві компанії Intel в Нью-Мексико. Через деякий час зайняв посаду керуючого виробництвом. Потім просувався по кар'єрній драбині в виробничих підрозділах Intel. У січні 2012 року був призначений виконавчим директором компанії Intel. 16 травня 2013 року на зборах акціонерів Intel вступив на посаду генерального директора Intel.

Цікаво, що зараз сторінка з біографією Кржаніч на сайті Intel неактивна.

Роберт Свон, який займе місце Кржаніча, працював фінансовим директором Intel з 2016 року, раніше він співпрацював з eBay, Electronic Data Systems і Webvan Group.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X