Є кілька запитань. Білоруські хакери створили NFT нібито з паспортом Олександра Лукашенка

1 вересня, 11:24
Дані паспорта Лукашенка, можливо, були вкрадені хакерами (Фото:eadaily)

Дані паспорта Лукашенка, можливо, були вкрадені хакерами (Фото:eadaily)

Група хактивістів, яка називає себе Білоруські кіберпартизани, стверджує, що до її рук потрапили дані паспортів усіх мешканців Білорусі. Вони створили токен з диктатором, який очолює республіку, але користувачі одразу помітили кілька дивних речей.

Хакери розмістили свою пропозицію на платформі OpenSea, повідомили, що виручені гроші будуть витрачені на боротьбу проти кривавих режимів Москви і Мінська.

Однак при перегляді токена з білоруським президентом відвідувачі звернули увагу на дві помилки: неправильне написання слова Republic на обкладинці документа, а також на помилку в імені Лукашенка.

Відео дня

Токен був видалений з OpenSea, як пояснили хакери, за власним бажанням. Проте представник платформи заявив виданню Gizmodo, що це сталося через порушення правил ресурсу про розкриття особистої інформації третіх осіб.

Крім документів білоруського диктатора хакери виклали скріни паспортів, які нібито належать його сподвижникам. До мережі потрапили фото документів прес-секретаря Лукашенка Наталії Ейсмонт (в опублікованому скрині її прізвище чомусь написане як Eismant), голови КДБ республіки Білорусь Івана Тертеля, а також голови Центральної комісії з виборів та проведення республіканських референдумів Лідії Ярмошиної.

У кожному з них слово Republic теж було написане з помилкою.

Показати ще новини
Радіо НВ
X