Google вирішив боротися з російською пропагандою в новинах

22 листопада 2017, 13:08
Пошуковик Google працює над технічним рішенням, за допомогою якого під час пошуку буде знижуватися місце видачі новин сайтів RT і Sputnik

У відповідь на це глава Роскомнагляду вже пригрозив Google "заходами у відповідь", пише Gizmodo.

Глава Роскомнагляда Олександр Жаров сказав, що він написав листа виконавчому голові компанії Alphabet Еріку Шмідту з проханням пояснити коментарі, які той зробив під час Міжнародного безпекового форуму. Жаров сказав: "Ми отримаємо відповідь і зрозуміємо, що робити далі... Ми сподіваємося, що наша думка буде почута, і нам не доведеться вдаватися до більш серйозних форм відплати".

Відео дня

Справа в тому, що Ерік Шмідт заявив, що Google планує знизити видачу сайтів із російською пропагандою в своєму агрегаторі новин.

"Ми шукаємо технічне рішення, яке дозволить цьому запобігти. Ми не хочемо блокувати ці сайти - це не наш метод роботи", - заявив він на міжнародному форумі з безпеки в канадському Галіфаксі 18 листопада.

Як саме Google планує знижувати видачу RT і Sputnik, у якого більш ніж 30 сайтів різними мовами, Шмідт не уточнив, заявивши лише, що особисто він є прихильником ранжування сайтів.

Нагадаємо, на початку листопада на вимогу американської влади російський державний телеканал Russia Today (RT), який мовить на зарубіжну аудиторію, зареєструвався в США як іноземного агента.

Показати ще новини
Радіо НВ
X