Google прокладе власний трансатлантичний кабель між США та Францією

23 липня 2018, 11:29
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Компанія Google оголосила, що буде будувати підводний трансатлантичний кабель довжиною 6,5 тис км від Вірджинії-Біч до французького атлантичного узбережжя.

Очікується, що проект буде завершено і почне функціонувати до 2020 року, пише Digital Trends.

Новий кабель покликаний допомогти в розширенні можливостей Google Cloud. Більш того, в Google говорять, що веб-трафік через Атлантику тепер особливо інтенсивний, що робить дуже актуальним час і розміщення цього нового кабелю.

Відео дня

Підводні кабелі служать основними носіями Інтернету і відповідають за переважну більшість цифрового трафіку в світі - точніше, 90 відсотків. Новий закритий підводний кабель Google отримає назву Dunant. Він названий на честь засновника Червоного Хреста і лауреата першої Нобелівської премії миру Жана Анрі Дюнана.

За словами експертів, Dunant додасть "пропускну спроможність мережі через Атлантику, доповнюючи один з найбільш завантажених маршрутів в Інтернеті".

Dunant - другий приватний підводний кабельний проект, який розробили інженери Google. Перший був названий Curie в честь Марії Кюрі, а назва третього кабелю, якщо він буде побудований, буде слідувати тій же логіці і алфавітній схемі і починатися з літери E. Можливо, це буде Einstein.

Google відзначає, що всі його інвестиції в інтернет-кабелі прагнуть задовольнити одні і ті ж цілі: "допомогти людям і підприємствам скористатися всіма хмарами, які ми можемо запропонувати". Представники компанії додали: "Ми продовжимо шукати більше способів поліпшити і розширити нашу мережу, і в найближчі місяці поділимося результатами цієї роботи".

Раніше НВ повідомляло, що компанія Facebook працює над створенням супутників для роздачі інтернету з орбіти з використанням радіосигналів міліметрового діапазону. Робочою назвою для супутника є Athena. Він призначений для надання доступу до інтернету в регіони, куди неможливо провести волоконно-оптичні кабелі.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X