Google присвятив інтерактивний дудл ювілею мови програмування для дітей

IT-індустрія

4 грудня 2017, 11:25

Google присвятив інтерактивний дудл ювілею мови програмування для дітей

Google присвятив інтерактивний дудл ювілею мови програмування для дітей  - фото

Скріншот

Google пропонує пограти з кроликом

На головній сторінці пошуковика Google з'явився дудл на честь 50-річного ювілею Logo - першої мови програмування для дітей

Інтерактивну гру для стартової сторінки пошукача створювали команди Google Doodle, Google Blockly і дослідники з Массачусетського технологічного інституту, повідомляє Indian Times.

"Задовго до персональних комп'ютерів Сеймур Пейперт і дослідники з Массачусетського технологічного інституту розробили Logo - першу мову кодування, призначену для дітей. З Logo діти могли програмувати рухи черепахи, даючи їм можливість досліджувати поняття з математики та інших наук", - розповідає один із творців нового дудла Чампіку Фернандо з Массачусетського технологічного інституту.

Logo - це мова програмування високого рівня, яка була створена в 1967 році Сеймуром Пейпертом і Ідіт Харель з освітньою метою для навчання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Нова мова дозволила надати наочність навчанню програмуванню. Logo також забезпечує середовище, в якому діти можуть розвивати свої навички міркувань і рішень задач.

"З сьогоднішнім Doodle - першим кодовим Doodle в історії, ми відзначаємо 50-річчя мови програмування кодування для дітей. В інтерактивному Doodle "Coding for Carrots" ви програмуєте і допомагаєте пухнастим друзям на 6 рівнях в пошуках морквин за рахунок прив'язки блоків кодування на основі мови програмування Scratch для дітей", - пояснили розробники.

Раніше НВ повідомляло, що 29 вересня 2016 року Google присвятив новий дудл угорському журналісту і винахіднику Ласло Біро. Хоча його ім'я не надто відомо, саме ця людина створила колись кулькову ручку.


Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал