Google присвятив інтерактивний дудл ювілею мови програмування для дітей

4 грудня 2017, 11:25
На головній сторінці пошуковика Google з'явився дудл на честь 50-річного ювілею Logo - першої мови програмування для дітей

Інтерактивну гру для стартової сторінки пошукача створювали команди Google Doodle, Google Blockly і дослідники з Массачусетського технологічного інституту, повідомляє Indian Times.

Відео дня

"Задовго до персональних комп'ютерів Сеймур Пейперт і дослідники з Массачусетського технологічного інституту розробили Logo - першу мову кодування, призначену для дітей. З Logo діти могли програмувати рухи черепахи, даючи їм можливість досліджувати поняття з математики та інших наук", - розповідає один із творців нового дудла Чампіку Фернандо з Массачусетського технологічного інституту.

Logo - це мова програмування високого рівня, яка була створена в 1967 році Сеймуром Пейпертом і Ідіт Харель з освітньою метою для навчання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Нова мова дозволила надати наочність навчанню програмуванню. Logo також забезпечує середовище, в якому діти можуть розвивати свої навички міркувань і рішень задач.

"З сьогоднішнім Doodle - першим кодовим Doodle в історії, ми відзначаємо 50-річчя мови програмування кодування для дітей. В інтерактивному Doodle "Coding for Carrots" ви програмуєте і допомагаєте пухнастим друзям на 6 рівнях в пошуках морквин за рахунок прив'язки блоків кодування на основі мови програмування Scratch для дітей", - пояснили розробники.

Раніше НВ повідомляло, що 29 вересня 2016 року Google присвятив новий дудл угорському журналісту і винахіднику Ласло Біро. Хоча його ім'я не надто відомо, саме ця людина створила колись кулькову ручку.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X