Google представила нову операційну систему

8 травня 2018, 13:13

Корпорація Google випустила фінальну версію Android Things, платформи для пристроїв Інтернету речей.

Платформа Android Things побудована на основі випущеної раніше операційної системи Brillo, пише Gizmodo.

Android Things являє собою проект, який розвинувся з Brillo з урахуванням всіх особливостей попередньої ОС "інтернету речей". Розробники, які встигли попрацювати з Brillo, зможуть перенести свої проекти на нову операційну систему.

Відео дня

Ядро Android Things зосереджено навколо трьох стовпів: оптимізована ОС, налаштована для роботи на малопотужних пристроях, набір апаратних комплектів, схвалених Google, і, нарешті, оптимізована система для запуску нового програмного забезпечення і оновлень безпеки для пристроїв інтернету речей. Останній пункт дуже важливий, оскільки невеликі обчислювальні пристрої, підключені до вашого Wi-Fi, є високопріоритетними цілями, які можуть бути використані хакерами для доступу до вашої приватної домашньої мережі.

З Android Things Google прагне створити платформу, яка дозволяє Google, а не розробникам обладнання, відповідати за відправку нових оновлень, що гарантує, що всякий раз, коли буде випущено новий патч безпеки для Android, він буде відправлений на Android Things пристрою, щоб запобігти періоди очікування протягом декількох тижнів або місяців.

На основі Android Things працюватимуть звукові системи, камери спостереження, роутери, світильники, розетки, принтери, замки, чайники, мікрохвильові печі, термостати, кондиціонери та багато іншого. Пристроями на базі Android Things можна буде керувати за допомогою смартфонів і планшетів на базі Android і iOS.

Платформа буде конкурувати з IoT-рішенням від Microsoft під назвою Windows IoT Core/Enterprise, а також Azure Sphere. Першими пристроями на базі Android Things стануть бездротові колонки, в які буде вбудований голосовий помічник Google Assistant.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Google розкрила подробиці про нові функції Android Auto, які з'являться незабаром. Зокрема, Android Auto отримає підтримку Google Assistant і групового обміну повідомленнями. Крім того, Google покращує підтримку пошуку в засобах медіа.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X