Google, Facebook і Twitter домовилися боротися з фейковими новинами в ЄС

26 вересня 2018, 06:57

Google, Facebook, Twitter та інші технічні і рекламні компанії затвердили угоду, згідно з якою взяли на себе зобов'язання запровадити нові заходи і інвестувати в нові технології для боротьби з поширенням фейкових новин у мережі в Європі, повідомляє Bloomberg.

Відзначається, що спеціальний альянс, до складу якого входять компанії Mozilla Corp, і рекламні бізнес-організації, мають намір представити Європейській Комісії свій кодекс поведінки в середу, 26 вересня.

Відео дня

Згідно з новим планом, компанії будуть інвестувати в продукти, технології та програми, які допомагають людям в Європі приймати обґрунтовані рішення, коли вони стикаються з новинами онлайн, які можуть бути фейками; визначати пріоритетність достовірної інформації в пошукових рейтингах або новинних стрічках;

У рамках угоди компанії заявили, що будуть підтримувати зусилля по розробці показників надійності у співпраці з новинними організаціями.

Група також взяла на себе зобов'язання щодо політики, спрямованої на запобігання реклами з поширенням дезінформації, наприклад, шляхом обмеження рекламних послуг для партій, які постійно спотворюють інформацію в Інтернеті.

Крім цього, компанії погодилися, при певних обставинах, допомагати рекламодавцям відслідковувати розміщення оголошень.

Як зазначається в повідомленні, таким способом європейські чиновники сподіваються запобігти або мінімізувати повторення ситуацій, що сталися під час виборів президента США і референдуму за вихід Великобританії з Європейського союзу в 2016 році.

Агентство нагадує, що в квітні в ЄС закликали веб-платформи і соцмережі представити план щодо того, як скоротити поширення фейкових новин в Інтернеті або регулювати його, якщо їм не вдасться зменшити рівень дезінформації.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X