У новинах та оголошеннях. Google боротиметься з фейками ще активніше

1 квітня, 13:03
Пошукова система підготувала зміни у видачі та інтерфейсі (Фото:Google)

Пошукова система підготувала зміни у видачі та інтерфейсі (Фото:Google)

Пошукова система Google продовжує покращувати алгоритми видачі та інтерфейс користувача для надання споживачеві якісного та достовірного контенту.

Цього разу зміни торкнуться розділу «Головні новини» (Тop Stories), тобто секції, яку бачить користувач, якщо його запит розпізнається пошукачем як новинний.

Зміни, які вже тестуються в США, включають запровадження спеціальних позначок, що містять поради з інформаційної безпеки.

Відео дня

Цей захід покликаний допомогти користувачам розібратися в потоці інформації, обравши тільки дані, що заслуговують на довіру, і не витрачаючи свій час на фейки. Пошуковик заохочуватиме користувачів шукати ім'я автора та дату публікації. Це допоможе їм зрозуміти, чи вартий уваги матеріал.

Також Google введе позначку для джерел, що часто цитуються. Вона буде застосовуватися для порталів новин, оголошень, прес-релізів, на які можуть послатися видавці.

Поки що зміни торкнулися видачі на мобільних пристроях в США, але за інформацією ЗМІ, Google планує впровадити його по всьому світу найближчими тижнями.

Це не перша і не єдина спроба корпорацій боротися із фейками. Так, ще до власного блокування на території РФ соцмережа Instagram почала попереджати користувачів про публікації з російською пропагандою.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X