Привіт, Siri. Голосовий помічник Apple навчився визначати симптоми коронавіруса

23 березня 2020, 17:37

Apple оновила свій голосовий асистент — тепер Siri може допомогти визначати симптоми коронавіруса у користувача.

Технологічні компанії по всьому світу теж намагаються включитися в боротьбу з коронавірусом і стараються допомогти, як можуть. Наприклад, Netflix і YouTube уповільнюють швидкість передачі даних в Європі, щоб не обвалити інтернет.

Відео дня

Компанія Apple теж вирішила не залишатися осторонь. Яблучний Техногігант оновив свого голосового помічника Siri і додав в її функції опитувальник для коронавіруса, за допомогою якого, користувач може визначити симптоми захворювання і вибрати оптимальний сценарій поведінки в такому випадку.

Щоб отримати до нього доступ, користувач повинен запитати Siri: «Привіт Siri, у мене є коронавірус?».

Перш ніж приступити до заповнення опитувальника, Apple також попередила, що всі відповіді Siri ґрунтуються на інформації від Служби суспільної охорони здоров'я США і Центрів по контролю і профілактиці захворювань (CDC).

Опитування від Siri починається з питання про те, чи є у користувача жар, сухий кашель або задишка - все це є основними симптомами COVID-19. Потім голосовий помічник запитує, чи був у користувача контакт з кимось, у кого був позитивний результат тесту на коронавірус.

Якщо користувач відповідає «Не впевнений», на всі питання, Siri радить зберігати пильність щодо згаданих вище симптомів, додавши, що вони можуть з'явитися протягом 14 днів після зараження. Якщо це станеться, вона радить самоізолюватись.

Також Siri нагадує, що люди старше 65 років можуть реагувати по-різному на хворобу. CDC заявляє, що літні люди, у яких є додаткові медичні ускладнення, можуть піддаватися більш високому ризику і їх чекають більш серйозні ускладнення від COVID-19.

«Зверніться до лікаря, якщо вам 65 років або більше, або, якщо у вас є серйозне захворювання, таке як захворювання легенів або серця, або діабет», - говорить Siri своїм користувачам.

У разі, якщо людина відповідає, що симптоми підтверджуються і загрожують його життю, голосовий помічник пропонує зателефонувати в 911.

На даний момент, нове оновлення Siri є доступним тільки для користувачів США. Якщо пробувати запустити опитувальник з іншої країни, в тому числі, з України, вона перенаправляє користувача на веб-сайт Всесвітньої організації охорони здоров'я.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X