Гігантоманія. Samsung представила 64-мегапіксельний мобільний сенсор

13 травня 2019, 10:05

Компанія Samsung Electronics представила дві нові моделі фотосенсорів з розміром пікселя в 0,8 мкм - 64-мегапіксельний ISOCELL Bright GW1 і 48-мегапіксельний ISOCELL Bright GM2.

Виробництво нових датчиків почнеться в найближчі місяці, повідомляється на офіційному сайті Samsung.

"За останні кілька років камери для мобільних телефонів стали основним інструментом для запису та обміну нашими повсякденними моментами. Завдяки великій кількості пікселів і передовим технологіям пікселів Samsung ISOCELL Bright GW1 і GM2 забезпечать новий рівень фотозйомки на найсучасніших мобільних пристроях", - сказав Йонгін Парк, виконавчий віце-президент Samsung Electronics.

Відео дня

ISOCELL Bright GW1 - це 64-мегапіксельний сенсор зображення, який має найвищу роздільну здатність в лінійці сенсорів зображення Samsung розміром 0,8 мкм. Завдяки технології злиття пікселів Tetracell сенсор GW1 може створювати яскраві 16-мегапіксельні зображення в умовах слабкого освітлення і високодеталізовані 64-мегапіксельні знімки в більш яскравих умовах.

Щоб робити знімки, що нагадують те, як людське око сприймає навколишнє середовище в умовах змішаного освітлення, GW1 підтримує широкий динамічний діапазон (HDR) в реальному часі до 100 децибел (дБ), що забезпечує більш насичені відтінки. Для порівняння, динамічний діапазон звичайного датчика зображення становить близько 60 дБ, в той час як у людського ока, як зазвичай вважається, - близько 120 дБ.

Більш чіткі результати можна отримати за допомогою Super PD, високопродуктивної технології автофокусування з визначенням фази, а запис Full HD зі швидкістю 480 кадрів в секунду підтримується для плавного кінематографічного уповільненого відео.

ISOCELL Bright GM2 - це 48-мегапіксельний датчик зображення, який також використовує технологію Tetracell в умовах слабкої освітленості, забезпечуючи високу деталізацію зображень з природними і яскравими кольорами. GM2, як і GW1, також використовує DCG для підвищення продуктивності і Super PD для швидкого автофокусування.

Samsung ISOCELL Bright GW1 і GM2, як очікується, надійдуть в масове виробництво в другій половині цього року.

Однак, відомий інсайдер Ice universe повідомив в Twitter, що в Samsung Galaxy Note 10 точно не буде цього сенсора. При цьому презентація флагмана запланована на серпень, тобто виробництво сенсора вже буде запущено.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X