Reddit проти хедж-фондів. На натхненника фінансової війни з Уолл-стріт подали в суд

18 лютого 2021, 13:31

Группа инвесторов подала коллективный иск против Кита Гилла, обвинив его в манипуляции рынков во время нашумевшей истории с акциями компании GameStop и «войны» пользователей Reddit с хедж-фондами.

Кіт Гілл відомий на Reddit під ніком DeepFuckingValue, а також на Youtube під ім'ям Roaring Kitty. Його звинувачують в тому, що він видавав себе за любителя і маніпулював ринком, обдуривши роздрібних інвесторів, пише BBC. Нібито Гілл, будучи професійним інвестором і фахівцем з цінних паперів, обманом змусив користувачів скуповувати акції GameStop, піднявши їхню ціну з $5 до $400 буквально за два тижні.

Відео дня

Чоловік заперечує звинувачення і каже, що не порушував ніяких законів. Він пояснює, що побачив недооцінку акцій GameStop, після чого вирішив поділитися своєю думкою з підписниками — прямо перед різким стрибком цін: "Очевидно, що мій канал призначено тільки для освітніх цілей, і що мій агресивний стиль інвестування навряд чи підійде для більшості людей».

Позов до суду в Массачусетсі подала фірма Hagens Berman від імені Крістіана Іовіна зі штату Вашингтон та інших осіб, які постраждали через дії користувачів Reddit, уточнює Bloomberg.

Серед відповідачів також вказана страхова компанія Mass Mutal, де раніше працював Гілл — нібито там мали проконтролювати діяльність свого колишнього співробітника.

Уже завтра Кіт Гілл дасть свої свідчення в Конгресі разом з представником хедж-фонду Уолл-стріт Melvin Capital, який зазнав найбільших збитків, а також виконавчим директором Reddit.

Показати ще новини
Радіо НВ
X