Футуролог Google спрогнозував злиття людей і машин в найближчі 20 років

14 листопада 2017, 09:04
Винахідник і футоролог Рей Курцвейл вважає, що наступним етапом еволюції людини стане впровадження в її тіло роботів

Про це технічний директор Google заявив під час виступу в Раді з міжнародних відносин, пише The Next Web.

Курцвейл вважає, що сьогодні люди розвинені краще, ніж будь-коли, і в сучасному світі менше голоду і злиднів, ніж за всю історію людства. Вчений вважає, що зараз триває найбільш мирний період в історії нашої цивілізації. На його думку, наступним кроком нашої еволюції стане інтеграція технологій з тілом.

Відео дня

Рей Курцвейл прогнозує, що "медичні роботи будуть жити всередині нашого мозку і підключати неокортекс, тобто кору нашого мозку до інтелектуальної хмари" вже в 2029 році. Крім підключення мозку до хмарного обчислювача, ця неокортексна технологія також дозволить людині підключатися до неокортексу іншої людини. В результаті люди стануть розумнішими.

Майбутнє в поданні Курцвейла здається неймовірним, але він нагадує нам про те, що "ще кілька років тому у нас були такі пристрої, які виглядали як смартфони, але працювали не дуже добре". А сучасні смартфони знають, як реагувати на складні голосові команди, як "знайти всі фотографії з поїздки в Сан-Франциско" і "показати 16 епізод третього сезону серіалу Star Trek". А всього три роки тому більшість користувачів швидко відмовилося від використання голосового управління.

Відзначимо, з грудня 2012 року Курцвейл займає посаду технічного директора в області машинного навчання і обробки природної мови в компанії Google. Його книга "Як створити розум" вийшла в листопаді 2012 року. У ній він описує теорію розуму, засновану на розпізнаванні образів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X