Фінляндія надасть громадянство стартаперам із цікавими бізнес-ідеями

23 лютого 2018, 12:00
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Цього року підприємці з усього світу матимуть змогу отримати дозвіл на проживання у Фінляндії, якщо переконають уряд цієї північноєвропейської країни у перспективності своїх бізнес-ідей.

З початку квітня 2018 року у Фінляндії можна буде отримати спеціальне посвідку на проживання, призначену для стартаперів. Щоби отримати такий статус, іноземним талантам потрібно буде довести, що в них достатньо хороша бізнес-ідея. Про це повідомило видання Yle.

Відео дня

Організація Business Finland (BF) буде оцінювати перспективи стартапів здобути успіх як усередині країни, так і на світовому ринку. Очікується, що на перших порах буде проаналізовано 50-100 груп іноземців. Business Finland щороку "просіює" 600-700 стартапів, з яких 400-500 отримують державне фінансування. В середньому у таких компаніях працюють 2-4 людини.

Представник BF Юкка Хяюрюнен зазначив, що в країні існує дефіцит іммігрантів для створення успішних інноваційних підприємств. Мешканці Африки, Індії, Далекого Сходу, Південної Америки володіють навиками, які не можливо отримати в Фінляндії. Хяюрюнен наголосив, що конкуренція за таланти між такими країнами, як Естонія, Данія, Нідерланди, Франція та Велика Британія, дуже гостра і "Фінляндія прагне отримати свою частку".

Business Finland – це урядовий інноваційних фонд зі головним офісом у Гельсінкі, який займається просуванням інвестицій, торгівлі, туризму. У ньому працює 600 експертів в десятках офісів по всьому світу.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X