ФБР назвало ім'я хакера, який, ймовірно, викрав сценарій серіалу Гра престолів

22 листопада 2017, 13:53
Урядовці США випустили документ, який нібито ідентифікує фізичну особу, що стояла за викраденням даних про серіал Гра престолів із сайту компанії HBO.

ФБР впевнене, що за зломом стоїть людина на ім'я Безад Месрі, який працював за завданням іранського уряду, пише Mashable.

"Деякий час Месрі був членом іранської хакерської групи під назвою команда Turk Black Hat Security. Як член цієї групи Месрі провів сотні атак сайтів в Сполучених Штатах та інших країнах. Він діяв під псевдонімом Skote Vahshat", - наголошується в документі ФБР.

Відео дня

Спроби Месрі проникнути в мережу HBO почалися приблизно в травні та тривали приблизно до серпня 2017. У цей час він нібито погрожував по електронній пошті працівникам компанії, обіцяючи оприлюднити їхню особисту інформацію.

Месрі звинувачується в скоєнні федерального злочину, але поки залишається на волі. За даними розслідування, хакер отримав навички злому, працюючи в іранській армії. Він спеціалізувався на кібератаках, спрямованих проти ворожих електронних систем. У разі затримання чоловікові загрожує 20 років в'язниці. Проте преса не впевнена, що правоохоронні органи США зможуть дістатися до хакера.

Раніше НВ повідомляло, що влітку 2017 року група хакерів зламала телеканал HBO і вкрала сценарій серії сьомого сезону серіалу Гра престолів, яка на той момент ще не вийшла. Хакери стверджували, що отримали доступ до 1,5 терабайтів матеріалів, правовласниками яких є американська телекомпанія HBO.

Показати ще новини
Радіо НВ
X