Facebook заблокував понад 800 сторінок і акаунтів перед виборами в США

12 жовтня 2018, 04:28

Співробітники соціальної мережі Facebook заблокували понад 800 сторінок і акаунтів користувачів за поширення неправдивої інформації напередодні запланованих на листопад проміжних виборів у США, передає Daily Mail.

"Ми заблокували 559 сторінок і 251 аккаунт в зв'язку з тим, що вони постійно порушували правила про нерозповсюдження спам-повідомлень", - йдеться в заяві співробітників Facebook, що відповідають за безпеку соцмережі.

Відео дня

При цьому в заяві підкреслюється, що ці сторінки і акаунти активізувалися "саме в цей час - незадовго до проведення проміжних виборів США".

У Facebook уточнили, що мова йде про такі способи введення в оману користувачів, як розміщення особами з вигаданими іменами недостовірної інформації на політичну тематику, залучення публіки на сторонні сайти і підвищення популярності записів у соцмережі за допомогою недозволених інструментів.

Відзначимо, що 6 листопада в США пройдуть проміжні вибори в Конгрес, в ході яких будуть переобрані всі члени Палати представників Конгресу США, значна частина сенаторів, а також губернаторів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X