Веселий карантин. Facebook випускає додаток для трансляцій ігор

21 квітня 2020, 13:08

Соціальна мережа Facebook випустила мобільний додаток для створення і перегляду ігрових стрімів Facebook Gaming.

Компанія Facebook випустила новий мобільний додаток Facebook Gaming. Сервіс призначений для створення і перегляду ігрового процесу онлайн.

У цій сфері новий додаток буде конкурувати з сервісами Twitch від Amazon, YouTube від Google і Mixer від Microsoft.

Відео дня

Спочатку Facebook мав намір випустити додаток в червні, але компанія прийняла рішення прискорити запуск через карантин. Мільйони людей залишаються вдома, активно грають в ігри, що позитивно відбивається на глобальному ігровому бізнесі.

Також в Facebook відзначають, що з 2,5 млрд щомісячних користувачів соціальної мережі, понад 700 млн вже дивляться або самі створюють стріми ігрового контенту.

«Інвестиції в ігри, в цілому, стали для нас пріоритетом, тому що ми розглядаємо гри як форму розваг, яка дійсно об'єднує людей. Це не просто форма пасивного споживання », - говорить керівник відділу додатки Facebook Фіджі Сімо.

За останні 18 місяців компанія провела тестування додатку Facebook Gaming в Південно-Східній Азії і Латинській Америці і тепер випускає його в магазині Google Play для пристроїв Android. Версія для iOS з'явиться відразу після того, як будуть пройдені всі етапи верифікації і схвалення від Apple.

За даними Streamlabs, на ринку стрімінга потокових ігор Facebook займає 3 місце за загальною кількістю годин після YouTube і Twitch.

Зараз глядачі дивляться трансляції ігор на Facebook за допомогою його основного додатки, призначеного для входу в соціальну мережу (він теж дає можливість робити стрім і дивитися трансляції).

У Facebook Gaming також будуть активно розвиватися ігрові спільноти. Але, в цілому, вектор і доля його розвитку залежить від того, наскільки успішним він стане серед користувачів.

Наприклад, функція Go Live дозволяє людям завантажувати стрім мобільних ігор на своєму пристрої, за допомогою натискання всього декількох кнопок. Потім ці трансляції можна пересилати на сторінки інших людей у Facebook. Такий простий інтерфейс повинен залучити багато користувачів. Тому що, той же Twitch, лідер ринку, зазвичай вимагає ще установку складних сторонніх програм або підключення мобільного пристрою до комп'ютера.

«Люди дивляться трансляції і їм подобається, вони хочуть бути стримерами», - говорить віце-президент Facebook з ігор Вівек Шарма. - «А за допомогою Go Live це робиться буквально за кілька натискань, а потім ви вже в прямому ефірі - ви стример».

У додатку поки немає реклами. Facebook почне заробляти на сервісі, отримуючи просто комісію від донатів, які глядачі надсилатимуть стримерам.

За словами Вівека Шарми, додаток від Facebook орієнтований на мобільні пристрої і, відповідно, мобільні ігри. У той час, як на Twitch домінують гри для настільних ПК.

«Ми не хочемо бути фоновим вікном на вкладці Chrome, коли хтось робить свою домашню роботу або займається чимось ще», - говорить Шарма, - «Якщо у вас відкритий додаток на мобільному телефоні, він знаходиться в центрі вашої уваги. Ви не будете робити нічого паралельно на своєму пристрої ».

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Раніше НВ вже повідомляв , що Facebook створює свою штучну платформу для ботів. Симуляція під назвою Web Enabled Simulation буде відслідковувати поведінку тролів і шахраїв. Це допоможе дослідникам проаналізувати алгоритм поведінки ботів, зрозуміти, як вони реалізували свої завдання і дізнатися, де в системі є помилка, яку вони виправлять, щоб більше такого не допускати.

Показати ще новини
Радіо НВ
X