У компанії відмовчуються. Facebook викрили в серйозному витоку даних — цей інструмент доступний хакерам

22 квітня 2021, 09:00

Facebook, який продовжує стикатися з серією витоків даних, наздогнала чергова проблема з конфіденційністю — з’явився інструмент, що дозволяє бачити, з якою адресою електронної пошти пов’язаний обліковий запис користувача соціальної мережі.

Про це повідомив дослідник, який оприлюднив відповідне відео, де продемонстрував інструмент під назвою Facebook Email Search v1.0, пише портал Vice.

За його словами, він може пов’язувати облікові записи Facebook з 5 мільйонами адрес електронної пошти в день.

Відео дня

Дослідник, що вважає за краще залишатися анонімним, заявив, що інструмент доступний зараз у хакерській спільноті. Про цю ж проблему він поінформував Facebook, але компанія проігнорувала таку інформацію.

«Це не тільки серйозне порушення конфіденційності, воно також призведе до нового, ще одного великого зливу даних», — додав чоловік у відео.

Зокрема, як стало відомо з випадково відправленого листа Facebook в бельгійську компанію Data News, соціальна мережа очікувала більшої кількості подібних проблем з конфіденційністю і планувала представити це як галузеву проблему, яка була б нормальним явищем.

Зокрема, в листі розкривається стратегія компанії боротьби з витоком даних облікових записів 533 мільйонів користувачів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X