Матриця для тролів. Навіщо Facebook створює штучну платформу ботів

16 квітня 2020, 12:02

Соціальна мережа Facebook створила симуляцію під назвою Web Enabled Simulation, в якій за допомогою ботів буде відслідковувати поведінку тролів і шахраїв

Корпорація випустила статтю під назвою «Web Enabled Simulation» (WES) про тестування тіньової платформи, на якій сотні і тисячі ботів будуть повністю відтворювати поведінку звичайних користувачів в соціальній мережі: лайкать один одного, додавати в друзі, ображати, писати коментарі і т. д.).

Відео дня

Крім того, в мікро-всесвіті будуть боти-шахраї і, так звані «цільові» боти, які зімітують реальну поведінку жертв шахраїв в Facebook.

Інші боти будуть навчені вторгненню в особисте життя користувачів або викладання забороненого контенту, який порушує правила соціальної мережі.

Інший варіант дослідження - в WES буде створений користувач, єдиною метою якого є крадіжка персональної інформації у інших ботів, а потім її «злив» в системі.

Якщо бот зможе здійснити своє завдання, це допоможе дослідникам відстежити алгоритм його поведінки, зрозуміти, як він реалізував своє завдання і дізнатися, де в системі є помилка, яку вони виправлять, щоб більше такого не допускати.

Показати ще новини
Радіо НВ
X