Facebook придбав компанію-розробника ШІ для боротьби з підробленими новинами

3 липня 2018, 13:45

Компанія Facebook повідомила про купівлю лондонського стартапа Bloomsbury AI в межах своїх зусиль для боротьби з фейковимий новинами в соціальній мережі.

Продукт Bloomsbury - це механізм Cape, який дозволяє системі відповідати на питання про інформацію, отриману із документів, повідомляє The Next Web.

Джерела повідомляють, що Facebook планує використовувати команду і технології для боротьби із засиллям фальшивих новинних сюжетів, які поширилися в соцмережі після загальних виборів в 2016 році в США.

Відео дня

Штучний інтелект, створений Bloomsbury AI, здатний вивчати новинні джерела і визначати фейкові повідомлення. Нейромережа вивчає текст новини, а потім перевіряє, на які джерела посилався автор. Це можливо завдяки технології з обробки текстів з використанням природної мови (NLP).

Вважається, що угода оцінюється в межах від $23 до $30 мільйонів доларів. Це ще один засіб Facebook для боротьби проти недостовірних новин після низки скандалів, пов'язаних зі слабким контролем соцмережі.

Це також відображає стратегію Facebook для модерації контенту, яка, як було видно, більше покладається на технології та автоматизовані процеси, ніж на прийняття рішень людьми. Рішення людей не завжди спрацьовували для Facebook, і критика, яку соцмережа заслужила в результаті, була дуже серйозною.

Раніше НВ повідомляло, що Facebook перевірятиме особистість всіх користувачів, чиї сторінки в соціальній мережі користуються популярністю. Таке рішення керівництва соцмережі пов'язано з кампанією з боротьби з неправдивою інформацією та пропагандою, яка поширюється за допомогою фейкових акаунтів.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X