Facebook і Instagram подали в суд на чотири компанії з КНР за продаж фейкових акаунтів

2 березня 2019, 04:08

Корпорація Facebook повідомила, що разом з Instagram подала позов до федерального суду США проти чотирьох компаній і трьох фізичних осіб, що знаходяться в Китаї, які займалися продажем фейкових акаунтів, лайків та підписників.

У своєму блозі компанія повідомила, що обвинувачені особи і компанії займалися продажем акаунтів Facebook, Instagram, а також інших провайдерів онлайн-послуг, зокрема Amazon, Apple, Google, LinkedIn і Twitter.

Відео дня

"Ми також захищаємо наші права відповідно до законодавства США про інтелектуальну власність за незаконне використання наших товарних знаків і бренду. Подаючи позов, ми сподіваємося, що цей вид шахрайської діяльності не буде допущений - і що ми будемо діяти рішуче, щоб захистити цілісність нашої платформи", - йдеться в заяві адвоката.

У позові міститься особливе прохання до суду заборонити цим особам і організаціям створювати і просувати підроблені акаунти, лайки і підписників у Facebook і Instagram, а також порушувати торгові марки компаній і використовувати фірмові доменні імена Facebook для управління своїми веб-сайтами (наприклад, кіберсквотинг).

Імена осіб, проти яких подається позов, не наводяться.

"Недостовірній діяльності немає місця на нашій платформі. Ось чому ми виділяємо значні ресурси на виявлення і зупинку такої поведінки, включаючи відключення мільйонів підроблених облікових записів щодня. Сьогоднішній судовий процес - це ще один крок у наших постійних зусиллях щодо захисту користувачів Facebook і Instagram", - додається в заяві.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X