Електрика скінчилася. Творець Telegram Павло Дуров пояснив збій в роботі месенджера

29 березня 2018, 13:46

Творець месенджера Telegram Павло Дуров повідомив, що до проблем користувачів 29 березня привело відключення подачі електрики до серверів компанії.

Вирішити цю проблему тільки силами інженерів Telegram неможливо, вважає Дуров.

"Відключення живлення в кластері серверів telegram викликає проблеми в Європі. Працюємо, щоб виправити це з нашого боку, але багато що залежить від того, коли постачальник датацентру приведе силове обладнання до ладу", - написав Дуров у своєму блозі.

Відео дня

Відзначимо, 29 березня після 11 години по Києву користувачі Telegram зіткнулися з різними проблемами при завантаженні месенджера. Більшість користувачів стикаються з проблемами при підключенні до месенджеру і відправці повідомлень.

В першу чергу, проблеми торкнулися жителів України і Росії, але повідомлення про неполадки приходять і з Німеччини, Польщі, Ірану, Молдови та Італії. Пізніше повідомлення про неполадки стали приходити з Південної Кореї, Сербії, Великої Британії, Казахстану, Франції, Норвегії, Фінляндії, Португалії та інших країн.

Раніше НВ повідомляло, що Роскомнадзор відправив Telegram повідомлення "про необхідність виконання обов'язків організатора поширення інформації". Це сталося через те, що в грудні 2017 року російський суд оштрафував месенджер за відмову передати ключі шифрування ФСБ.

Цікаво, що Роскомнадзор в своєму блозі вже прокоментував проблеми з месенджером: "Якщо вам не терпиться запідозрити в усьому РКН, знайте - ми тут ні до чого".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X