Екологи звинуватили Samsung в зміні клімату

6 грудня 2017, 16:44
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Активісти Greenpeace запевняють, що Samsung впливає на глобальне потепління, оскільки використовує "брудне, старомодне викопне паливо" для виробництва гаджетів

За даними організації, південнокорейський конгломерат використовує тільки один відсоток відновлюваних джерел енергії, пише IBT.

Greenpeace розкритикувала Samsung за "використання джерел енергії, що забруднюють навколишнє середовище, таких як вугілля", для виробництва мільйонів своїх гаджетів. Організація закликала компанію до діалогу і "великих речей" для переходу на нові джерела енергії. У своєму звіті представники Greenpeace США показали, що компанія Samsung використовувала більш ніж 16000 ГВт енергії в 2016 році, і тільки один відсоток від цього обсягу був з поновлюваних джерел.

Відео дня

"Зараз, коли весь світ звертає увагу на реальність зміни клімату та вживає термінових заходів, щоб зупинити його, одна з найбільших компаній в світі залишається осторонь. Samsung занадто великий, щоб його ігнорувати", - підкреслили в Greenpeace.

Організація також закликала людей підписати петицію, щоб допомогти переконати Samsung "вийти з індустріальної епохи в 21 столітті". Поки петицію підписали трохи більше 5 тисяч осіб, з необхідних в цілому 100000 підписів.

Samsung, однак, заявив на своєму сайті, що компанія "Зайнята розробкою високоефективних енергозберігаючих продуктів і технологічних процесів з метою зниження викидів парникових газів". За словами представників компанії, в 2016 році енергетичну ефективність підприємств покращилася на 49% в порівнянні з 2008 роком.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X