Вірив, що живе в галюцинації, а світом керують сатаністи-педофіли. Ким був Джон Макафі, автор відомого антивірусу

24 червня 2021, 22:54
НВ Преміум

Автора антивірусу McAfee Джона Макафі знайшли мертвим у в’язниці в Іспанії після інформації про те, що його екстрадують до США. Його смерть відразу ж створила конспірологічні теорії — і насправді в цьому немає нічого незвичайного, якщо хоча б трохи розуміти, що це за людина.

«Це ж куля, так?», — сказав Джон Макафі журналісту Wired Джошуа Девісу, що приїхав до нього. — «Може, те, що сталося, насправді не відбулося? Давай я покажу».

Він поклав кулю в п’ятизарядний револьвер і розкрутив циліндр. Він приставив пістолет до голови. Він сказав: «Я знаю, що це не відбувається насправді» і натиснув на курок. Нічого не трапилося. Він натиснув на курок ще три рази — тиша. «Прибери пістолет», — вимагав журналіст. Але хіба це могло зупинити Джона Макафі?..

Відео дня

Джон Макафі точно був би фаворитом на звання найдивакуватішого творця антивірусу в світі, якби таке, звичайно ж, було. Він працював у NASA, боровся з алкогольною та наркотичною залежностями, свого часу був одним з найуспішніших програмістів світу, підозрювався в убивстві і торгівлі зброєю, займався йогою навіть писав про неї книги), просував криптовалюту… Загалом, Макафі безумовно прожив насичене і різноманітне життя. Зараз ми спробуємо коротко розповісти вам про те, ким був Джон Макафі, творець антивірусу, який, цілком можливо, колись стояв на вашому комп’ютері.

Джон Макафі підказує, як видалити антивірус McAfee. Іронічно.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X