Дослідження: як швидко звільняються працівники Uber, Google і Apple

21 квітня 2018, 21:19

Унікальні бонуси та можливості, які пропонують великі IT-компанії, не завжди можуть купити лояльність працівників на довгі роки. Видання San Francisco Business Times дослідило, через який в середньому час звільняються працівники таких компаній, як Uber, Google, Apple і Facebook, пише Business Insider.

Uber - 1,8 років

При цьому компанія пропонує: безкоштовну їжу та закуски, безлімітну оплачувану відпустку, абонемент у спортзал, знижки на Uber і UberEats.

Dropbox - 2,1 рік

Компанія пропонує: три страви на день, спортзал на території кампусу, оплату мобільного зв'язку.

Відео дня

Tesla - 2,1 рік

Компанія пропонує: релокаційні пакети, стипендії на подорожі, опціони.

Square - 2,3 рік

Компанія пропонує: безкоштовну їжу, продовжуваний декрет для матерів і батьків, можливість працювати з дому, безлімітну оплачувану відпустку.

Facebook - 2,5 років

Компанія пропонує: послуги хімчистки та клінінгу, безкоштовні велосипеди, послуги штатних дієтологів, заняття з фітнесу та спортзал, трансфер у головний офіс, стипендію з догляду за дитиною, безкоштовне житло для стажистів.

Airbnb - 2,6 років

Компанія пропонує: курси та щасливі години, щоквартальний купон на подорожі на 2000 доларів з використанням Airbnb, сніданки і обіди, заняття з танців, йоги в кампусі.

Box - 2,7 років

Компанія пропонує: кімнати для сну, гнучкі (по суті безлімітні) оплачувані відпустки, абонемент у спортзал, субсидії на мобільний зв'язок, обіди й напої.

Netflix - 3,1 рік

Компанія пропонує: кейтеринг обідів, безлімітну відпустку, подовжену відпустку за сімейними обставинами, безкоштовну підписку на Netflix.

Alphabet - 3,2 роки

Компанія пропонує: безкоштовну їжу весь день, безкоштовні курси з кулінарії, сесії з популярними письменниками, зірками і майстрами, послуги штатного масажиста, відшкодування витрат на навчання, автобуси Google, в разі смерті працівника виплачує родичам 50% зарплати протягом 10 років.

Salesforce - 3,3 роки

Компанія пропонує: відшкодування витрат на навчання, допомогу студентам з погашення студентського кредиту, приміські пільги, 1000 доларів на рік на благодійність на розсуд співробітника.

Apple - 5 років

Компанія пропонує: знижку на продукти Apple, безкоштовне відвідування приватних концертів популярних виконавців, освітню програму AppleCare College Program для допомоги студентів з оплатою кредиту, послуги штатного лікаря і масажиста.

Adobe - 5,3 роки

Компанія пропонує: абонемент у спортзал, стипендію на проїзд у громадському транспорті, безлімітну оплачувану відпустку кожні п'ять років, багато безкоштовної їжі.

Oracle - 7 років

Компанія пропонує: корпоративні тарифи для щоденних покупок, можливість працювати з дому, безлімітну відпустку.

Cisco - 7,8 роки

Компанія пропонує: спортзал у кампусі, п'ять оплачуваних днів на волонтерську роботу, відшкодування за навчання, кожна команда раз у квартал може зайнятися соціальними активностями.

[see_also]

Час змін. Сім причин змінити роботу

[/see_also]

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X