Досить знімати порно. Поліція Південної Кореї вимагає від громадян заклеювати об'єктиви смартфонів

19 жовтня 2018, 10:38

У Південній Кореї хочуть вирішити проблему зйомок порно на приховану камеру. Поліція збирається зобов'язати громадян заклеювати камери смартфонів.

Поліція однієї з провінцій Південної Кореї створила близько 50 тис. спеціальних стікерів для камери та поширює їх безкоштовно для боротьби із забороненою прихованою зйомкою порно, передає Gizmodo.

Відео дня

У кампанії "Ні нелегальній зйомці" беруть участь PR-відділи поліції, жінки-активісти та представники сфери маркетингу.

Це вже не перший раз, коли влада ухвалює рішення проти нелегальної зйомки. Раніше керівництво країни зобов'язало працівників громадського транспорту створювати команди, які мають шукати приховані камери в публічних місцях. Причому на установи, які відмовляються від перевірки, можуть накласти штраф.

Поліція також планує передати постери для 1000 організацій із захисту прав жінок і дітей, на яких вказано, що зйомка людей і поширення відео без їхньої згоди є нелегальними.

Проте Gizmodo пише, що більшість подібних відео не знімаються перехожими на телефон, - приховані камери встановлюють в автобусах, таксі, басейнах, супермаркетах, вбиральнях та навіть у чоловічому взутті.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X