Доповнена реальність. iPhone 2020 року отримає лазерну 3D-камеру

31 січня 2019, 15:33

Наступного року компанія Apple може випустити iPhone з дуже потужною 3D-камерою для технології доповненої реальності.

Це аналог модуля для Face ID, який буде працювати точніше і на більшій відстані, пише Mashable.

Таким чином, це буде не просто невелике оновлення поточної 3D-камери iPhone, яка підтримує технологію Face ID. Нова лазерна камера (на відміну від технології точкового проектування, яку Apple використовує зараз) буде працювати на iPhone на відстані до 5 метрів, що означає, що вона буде відповідати не тільки за розпізнавання обличчя.

Відео дня

Ця нова камера підвищить якість звичайних фотографій, допомагаючи глибині захоплення основної камери. Але його основне використання буде пов'язане з доповненою реальністю, так як це дозволить краще розміщувати віртуальні об'єкти на екрані.

Нова система Apple буде використовувати лазерні сканери, які краще працюють на далеких дистанціях, стверджують джерела. З чуток, камера буде своєрідним "містком" між смартфонами і гарнітурою доповненої реальності Apple, яка вийде пізніше.

Цікаво, що джерела повідомляють, що нова камера може дебютувати на iPad Pro 2020 року, який зазвичай випускається навесні. Це буде досить нетипово для Apple, яка зазвичай спочатку запускає основні функції на iPhone, а потім переносить їх на інші пристрої.

Крім лазерної 3D-камери, в звіті розповідається про інші чутки про майбутні iPhone, зокрема: про потрійну камеру і порт USB-C замість Lightning.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X