Додатки, які обов'язково мають бути у вашому смартфоні в 2019 році - частина друга

19 січня 2019, 18:05

НВ зібрало додатки, які в 2019 році мають бути у вашому смартфоні. Скільки з них вже у вас є.

Ви купили новий смартфон і у вас розбігаються очі від кількості додатків в App Store і Google Play? Не поспішайте встановлювати все підряд, в цьому списку - тільки найнеобхідніше.

Відео дня

Xender

Один з кращих додатків для бездротової передачі файлів між пристроями. Тепер для того, щоб зручно і швидко скинути з комп'ютера на смартфон серіал, відправити на ПК фотографії та поділитися файлом з іншим власником смартфона не потрібен провід і не потрібно витрачати мобільний трафік.

Додаток під'єднується до мережі Wifi (або створює її в разі передачі на інший смартфон) і з швидкістю в 50 разів більшою, ніж через Bluetooth, передає файли.

Google Фото

Веб-фотоальбом від Google. Зручний інструмент для того, щоб мати доступ до фотогалереї з усіх пристроїв і ділитися фотоальбомами з друзями.

Додаток синхронізує знімки з вашим Google-диском, причому якщо ви виберете стандартне стиснення фотографій, то сервіс дозволить зберігати їх необмежену кількість.

Тепер можна позбутися від гігабайтів знімків на смартфоні за допомогою кнопки Звільнити місце і вони всі залишаться в Google Фото.

Крім цього, додаток сортує фотографії за змістом, часом завантаження і локацією.

Google Play
Фото: Google Play

VLC Player

Зручний і програвач відео, що підтримує більшість форматів, а також потокове відео і аудіо з інтернету.

У нього зручний інтерфейс, яким можна керувати жестами, наприклад, якщо зробити короткий свайп ліворуч, відео відмотується на 5 секунд назад, а якщо ліворуч провести пальцем вгору то збільшиться яскравість дисплея.

За допомогою нього можна транслювати відео через Chromecast та на Android TV.

Ідеальний плеєр, щоб взяти кіно в смартфоні в подорож.

скріншот
Фото: скріншот

Google Photo Scan

Зручний інструмент, який перетворить смартфон в сканер. Ця програма в інтерактивному режимі робить кілька знімків зі спалахом, прибирає відблиски і створює один знімок з високою роздільною здатністю.

Зробити якісний скан закордонного паспорта, старої фотографії, тексту або іншого документа, тепер можна за допомогою смартфона.

скріншот
Фото: скріншот

Alarmy

"Совам" не читати. Будильник для тих, хто любить відкладати пробудження на 5 хвилин, а потім ще на 5. Він налаштовується, як звичайний будильник, а щоб його відключити, потрібно вирішити якусь складну задачу, наприклад, зібрати пазл, перемножити на папері числа або піти на кухню і сфотографувати який-небудь предмет, наприклад, кавоварку (як на відео).

"Поспи, якщо зможеш", - кажуть розробники Alarmy.

Pocketbook

Читалка без реклами з гнучкими настройками, яка підтримує популярні формати книг і PDF-файли.

Натиснувши в нижній лівий кут, можна налаштувати жести для швидкого доступу до потрібних функцій. Також у ній є цитати, закладки, виділення, зміст, пошук, можна "черкати" ручкою і підключити словник.

Також у ній є функція читання з налаштуванням  тембру голосу і його швидкістю.

скріншот
Фото: скріншот

Power Clean

Безкоштовний додаток для очищення пам'яті в смартфоні. Крім основної функції, з якою він впорається на відмінно, Power Clean ще може блокувати програми, вимірювати швидкість інтернету, оптимізувати витрати батареї й очищати оперативну пам'ять від фонових процесів.

скріншот
Фото: скріншот

Читайте також: Мобільні додатки, які повинні бути у вашому смартфоні в 2019 році - частина перша

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X