До кінця світу. Apple запатентувала незвичайний датчик для iPhone

25 січня 2019, 14:08

Новий патент компанії Apple показує мобільний пристрій з можливістю виявлення отруйних газів.

Технологія може використовуватися не тільки в смартфонах, але і в розумних годинниках, пише The Next Web.

Опис патенту передбачає, що датчик може виявляти токсичні гази, такі як окис вуглецю (CO), двоокис азоту (NO2), двоокис сірки (SO 2), а також інші гази, такі як метан і окис азоту.

Відео дня

Це не перший випадок, коли Apple запатентувала ідеї для гаджетів з датчиками навколишнього середовища. Деякі з її більш ранніх патентів показують, що деякий час компанія роздумувала над створенням пристрою з датчиками для визначення тиску, вологості і газів і пристрій з датчиками для виявлення оксидів металу.

Інженери Apple повинні переконатися, що все це працює інтуїтивно, і людині не потрібно шукати функцію під час надзвичайної ситуації. Звичайно, такі функції, як виявлення газу, знаходяться на стадії патенту, тому може пройти не менше кількох років, перш ніж ми побачимо їх на реальних пристроях.

Компанія вважає, що такі функції збільшать продажі нових гаджетів. Apple Watch з можливістю визначення частоти серцевих скорочень на старих моделях і функцією ЕКГ на останніх моделях вже допомогли врятувати багато життів. Але було б здорово побачити більше схожих систем на iPhone.

Раніше НВ повідомляло, що Apple виступила із заявою про те, як її смартфон може допомогти при стихійних лихах .

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X