Ваш браузер може більше. 10 найкращих розширень для Google Chrome

12 травня 2018, 18:02
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Коли стандартного набору функцій у браузері не вистачає, його можливості можна розширити за допомогою плагінів. НВ зібрало десять розширень для Google Crome, які полегшать та прискорять роботу в інтернеті.

Плагіни та надбудови дозволяють вирішити досить широкий спектр завдань, наприклад, надати анонімність в мережі, швидкий переклад тексту іноземною мовою, прибрати настирливу рекламу, або скоротити витрати оперативної пам'яті браузером.

Відео дня

З оперативної пам'яті і почнемо.

One Tab

Це розширення для любителів відкрити 20 вкладок в браузері і заповнити ними всю оперативну пам'ять. One Tab згортає всі вкладки в одну зі списком усіх відкритих сторінок. Тепер вони збережені в одній вкладці і в будь-який момент їх можна повернути назад.

Увага! One Tab закриває сторінки і переносить їх у список, тому якщо ви заповнювали на одній з вкладок форму або писали повідомлення, то їх потрібно зберегти.

У диспетчері завдань показаний графік використання оперативної пам'яті під час активації One Tab

Lazarus: Form Recovery

Цей плагін створений для того, щоб зберегти ваші нерви і час. Скільки разів після заповнення форм і натискання кнопки ОК/Відправити з'являвся напис "помилка" і рядки доводилося заповнювати наново? Lazarus відновлює дані, які ви вводите у форми на сайтах, наприклад, під час реєстрації, або під час покупок.

Перекладач Google

Плагін для швидкого перекладу тексту прямо на веб-сторінці. Ви просто виділяєте невеликий фрагмент або речення, і плагін перекладає його. Економить час, коли не знаєш переклад одного слова, і через нього потрібно додатково заходити в онлайн-сервіс, щоб знайти переклад.

Також розширення додає в контекстне меню по правому кліку миші рядок Перекласти за допомогою Google, а натиснувши на кнопку плагіна в панелі інструментів, можна перекласти всю сторінку повністю.

Better history

Покращена версія історії браузера з пошуком, градацією за годинами і датами закриття сторінок.

Strict Workflow

Сервіс для тих, хто любить прокрастинувати в інтернеті і хоче перестати це робити. Користувач сам визначає сайти, час доступу до яких він хотів би обмежити, наприклад 5 хвилин Facebook на 1 годину роботи, і програма не дає перевищити цей ліміт.

Hola

Безкоштовний безлімітний VPN-сервіс для обходу регіональних блокувань сайтів. За допомогою нього можна зайти на будь-який сайт з під IP будь-якої країни.

AdBlock

Найпопулярніший блокувальник реклами. Плагін прибирає з сайтів і відео всю рекламу, спливаючі вікна, банери і навіть деякі скрипти для майнінгу криптовалют.

Іноді сайти просять своїх користувачів відключати AdBlock під час користування ними, оскільки вони заробляють на рекламі. Для таких випадків у блокувальнику передбачені винятки.

Awesome Screenshot

Плагін робить швидкі скріншоти браузера, фрагментів сторінок, робить до них підписи і навіть записує відео.

TinEye

Плагін працює за тим же принципом, що і пошук за фото в Google, але на відміну від конкурента він відкидає все зайве і знаходить фотографії з найвищим можливим розміром.

Все що потрібно - натиснути на фотографію, оригінал якої потрібно знайти, правою клавішею і обрати search on TinEye.

SAVE TO POCKET

Плагін, який зберігає сторінки для читання "на потім". Тепер жодне посилання на цікавий текст не зникне. Збережені сторінки можна читати навіть офлайн.

"Покласти текст у кишеню" можна в один клік.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X