Злом Укрпошти. Частина сервісів не працює, онлайн продажів поки що не буде — але є і чудова новина

23 квітня, 11:28
Марка, що стала легендарною, буде перевипущена (Фото:укрпочта)

Марка, що стала легендарною, буде перевипущена (Фото:укрпочта)

Онлайн-магазин Укрпошти зазнав DDoS-атаки, яка триває вже майже добу.

Анонсований запуск нового інтернет-магазину Укрпошти пройшов не найкращим чином. 22 квітня, коли безліч українців готувалася штурмувати його сторінки у пошуках марки "Русский військовий корабель", стало відомо про масштабну атаку на сервіси поштової служби, через яку відвідування сайту стало неможливим.

Відео дня

Про це повідомив у Facebook генеральний директор компанії Ігор Смілянський.

Він поінформував, що роботи з відновлення сайту вже ведуться і всі оформлені замовлення будуть опрацьовані найближчим часом.

Також Смілянський анонсував вихід нової марки на корабельну тематику. У тому ж блоці відбудеться перевипуск першої марки, яку змогли замовити не всі охочі. Щоправда, йдеться про пам'ятний сувенір, надіслати листа з цією маркою буде не можна.

«Перша військова марка України Корабель вже стала символом країни, і знайшла настільки великий відгук у серцях українців, що багато хто вважав, що 1 мільйон разів посланий російський корабель, який отримав повідомлення і пішов куди його посилали, недостатньо, — пише Смілянський. — Правила випуску марок Укрпошта не дозволяли друкувати саме цю марку. Але ми не могли не піти на зустріч побажанням мільйонів людей.

Смілянський не уточнив, коли чекати на поповнення корабельної колекції.

Майже через добу, 23 квітня, за інформацією керівника Укрпошти, частина сервісів компанії все ще не працює. Онлайн-магазин також недоступний.

Показати ще новини
Радіо НВ
X