Дай мільярд. Qualcomm зажадала від Apple величезну компенсацію за порушення патентів

29 жовтня 2018, 13:08

Компанія Qualcomm через американський суд зажадала від Apple $7 млрд в якості роялті.

Звернення до суду не гарантує, що Apple насправді винна так багато, але показує масштаб претензій Qualcomm, пише Engadget.

Судові розгляди між технологічними гігантами почалися в 2017 році. Apple подала в суд на Qualcomm за те, що колишній партнер протягом декількох років виставляв їй "подвійні рахунки" за патенти: один раз за фактичні роялті і знову, коли чіпи використовувалися в iPhone.

Відео дня

В Qualcomm, тим часом, стверджують, що її угоди про роялті є законними і навіть звинуватили Apple в передачі комерційної таємниці Intel. З огляду на суму спору, сумнівно, що обидві сторони скоро домовляться між собою.

На даний момент, на думку виробника чіпів, борг Apple досяг $7 мільярдів. Цю суму компанія повинна заплатити своїм партнерам, а ті в свою чергу зроблять патентні відрахування Qualcomm.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Qualcomm звинуватила Apple у крадіжці секретних даних. Qualcomm каже, що Apple кілька років краде дані виробника процесорів, щоб в кінцевому підсумку позбутися від необхідності покладатися на компоненти Qualcomm. Передбачається, що Apple надала Intel код Qualcomm, щоб підвищити швидкість модему Intel.

У позові йдеться, що в якийсь момент інженери Intel навіть поскаржилися Apple, що вони не змогли відкрити секретні файли Qualcomm, які були відправлені. Інженери Apple, як стверджується, створили для них нові, видимі файли, використовуючи власні інструменти Qualcomm.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X