Говорено-переговорено. Clubhouse заборонили у ще одній країні — це вже пов’язують з цензурою

15 березня 2021, 17:25
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Оман став другою країною світу після Китаю, яка офіційно заблокувала застосунок Clubhouse. Офіційна позиція — у розробників не було дозволу для роботи програми.

«Подібні застосунки для зв’язку повинні отримувати дозвіл від властей», — заявили в Управлінні з регулювання електрозв’язку Оману. Активісти вже називають це рішення ударом по свободі слова в країні, пише Reuters.

Відео дня

У заяві Оманської асоціації з прав людини говорять про те, що уряд вирішив піти по стопах Китаю і заблокувати застосунок, який «використовувалося оманцями як місце для вільного вираження своєї думки без державної цензури».

Застосунок став популярним в арабських країнах, де ЗМІ безпосередньо контролюються урядами, а всі критики ризикують потрапити до в’язниці за свої думки.

«Я сподіваюся, що блокування Clubhouse в Омані є результатом технічних проблем, а не формальної заборони. Заборона для людей говорити і слухати інших не захищає суспільства, а, скоріше, збільшує напруженість і штовхає їх у безодню хаосу і конфронтації», — заявив оманський письменник Закарія аль-Мухармі.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X