Chrome скоро буде вважати небезпечними всі HTTP-з'єднання

9 лютого 2018, 17:55

З липня 2018 року браузер Google Chrome стане позначати як "небезпечні" всі сайти, які не підтримують передачу даних по протоколу HTTPS.

Це станеться після запуску нової версії браузера - Chrome 68, пише TechCrunch.

Протягом останніх декількох років Google активно виступає за використання протоколу HTTPS, щоб допомогти зберегти ваші дані в безпеці на всьому шляху між вашим браузером і сервером. З версії Chrome 62 Google вже почав позначати всі HTTP - сайти, на яких були поля для введення даних, як небезпечні. А з 2016 року браузер почав показувати те ж саме попередження для всіх сайтів, які запитували дані кредитних карт.

Відео дня

Після поновлення в липні кожен HTTP-сайт буде позначений як "небезпечний", незалежно від того, чи є на ньому поле введення даних, чи ні.

Google відзначає, що 81 з 100 сайтів в Інтернеті тепер використовують протокол HTTPS за замовчуванням. При цьому 80 відсотків трафіку Chrome на Chrome OS і Mac, а також 70% трафіку Chrome на Windows, тепер захищені. Для трафіку Chrome на Android, це число складає 68%.

Для розробників і власників веб-сторінок компанія Google випустила інструкцію про те, як отримати сертифікат безпеки. У компанії рекомендують користуватися проектом Let's Encrypt, який займається розповсюдженням безкоштовних сертифікатів безпеки.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X