Чому строєм не ходите? У Китаї будуть реєструвати користувачів BlockChain

23 жовтня 2018, 11:18

Центральний уряд Китаю розробив нову постанову, яка позбавляє анонімності власників криптовалют.

Документ вимагає від користувачів надання своїх справжніх імен і національних номерів ідентифікаційних карток при реєстрації, пише The Verge.

Нові правила відкриті для коментарів громадськості до 2 листопада, але неясно, коли вони вступлять в дію. Проте, здається очевидним, що офіційний Пекін швидше за все не буде будь-яким чином модифікувати ці правила.

Відео дня

Запропонована нормативна база включає 23 параграфа і вимагає, щоб постачальники послуг в сфері блокчейна реєструвалися в Управлінні з питань кіберпростору протягом 10 днів з моменту початку надання своїх продуктів широкому загалу. Процедура реєстрації передбачає повідомлення назви підприємства, типу послуг, індустріальних сфер і адрес серверів. Користувачі, які порушують закон, будуть попереджені, а їх облікові записи можуть бути заблоковані.

"Провайдери послуг повинні зберігати логи і опублікований користувачами контент протягом шести місяців, а також надавати цю інформацію за запитом правоохоронців", - зазначено в документі.

Постачальникам послуг в рамках запропонованої концепції не дозволяється використовувати технологію блокчейн для "виробництва, дублювання, публікації та поширення" інформації або контенту, заборонених законодавством Китаю.

Подібні обмеження вже можна побачити в індустрії мобільних платежів Китаю. На відміну від PayPal, WeChat Pay вимагає, щоб користувачі реєструвалися з банківською картою або національним ідентифікатором. У Weibo і інших веб-сервісів є аналогічна політика: вам буде запропоновано ввести китайський номер телефону.

Ці правила з'явилися після того, як китайський активіст в квітні опублікував відкритий лист про передбачуване прикриття сексуальних домагань в університеті. Анонімне повідомлення було докладено до транзакції і все ще є доступним для прочитання. Видалити цю інформацію з мережі неможливо через принципи роботи BlockChain.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X