Samsung занудствує, Apple глючить, а Slack цвіте і пахне. Чим жила IT-індустрія на цьому тижні

11 серпня 2018, 08:41

На цьому тижні Samsung представила новий флагман, Google дала ім'я новій версії Android, а Apple знову віддувалася за проблеми в нових MacBook Pro. Ось найцікавіші новини IT-індустрії на цьому тижні.

1 Samsung представив новий флагманський смартфон Galaxy Note 9

Презентації Samsung вже не викликають такого ентузіазму як в минулі роки. Частково тому, що прогрес у смартфонобудуваннія дещо сповільнився і все важче видати щось новеньке. Частково тому, що значно підросли конкуренти (насамперед, Huawei) і стало важко виділятися на їх фоні.

Відео дня

Цього року Note 9 став, мабуть, трохи більше найгучнішою подією, ніж рік тому Note 8. І це вже досягнення для Samsung. Хоча експерти сходяться в думці, що новий Note являє собою лише апдейт попередньої моделі з деяким заграванням м'язами. Та ще й з ціною далеко за $1000.

2 Як месенджер Slack завойовує світ

Головний вбивця Skype - додаток для бізнес-комунікації Slack - досяг 3 млн платних користувачів і 8 млн щоденних активних відвідувачів. Експерти передрікають, що найближчим часом вартість компанії може вирости до $7 млрд, і Slack почне продавати свої акції.

Непогано для сервісу, про який ще кілька років тому ніхто не чув.

3 Нова версія ОС від Google отримала ім'я Android Pie

Компанія Google розкрила таємницю: дев'ята версія Android, під кодовою назвою Android P, отримала назву Pie. Власники смартфонів Pixel можуть випробувати нову операційну систему вже зараз.

НВ проаналізувало нову версію Android, ось все, що потрібно знати про нову операційну систему Android Pie.

4 Технічний директор Tesla вирішив повернутися в Apple

5 років тому Даг Філд залишив Apple і зайняв у Tesla пост віце-президента, з інженерних питань. Тепер він повертається в рідні пенати і очолить проект Titan.

Так всередині Apple називається секретний проект зі створення безпілотного автомобіля.

5 Apple зіткнулася з несподіваною проблемою в нових MacBook Pro

Поки безпілотники залишаються проектом, Apple все частіше потрапляє під критику через свої основні продукти. Схоже, що у 13- і 15-дюймових MacBook Pro є проблема, яка викликає спотворення звуку в динаміках: воно присутнє навіть при відносно низькому рівні гучності.

Повідомлення про проблему стали надходити незабаром після того, як Apple виправила проблему з оновленнями в лінійці ноутбуків Pro 2018 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X