Cтане спокійніше. Facebook дозволить користувачам самим фільтрувати коментарі

28 листопада 2018, 16:29

Соціальна мережа Facebook тестує нову функцію автоматичної модерації коментарів самими користувачами.

Користувачі зможуть позначити в налаштуваннях слова, які, на їхню думку, є образливими, повідомляє The Next Web.

У той час як у Facebook вже є фільтр спаму для коментарів, ця нова функція може допомогти користувачам прибрати цільові переслідування і висловлювання ненависті зі своїх коментарів.

Відео дня

Експерт Джейн Манчун Вонг опублікувала пост в Twitter, згідно з яким користувачі зможуть забороняти слова, фрази і навіть емодзі з коментарями на деякий час. Проте, люди, які публікують коментарі з цими словами і їх друзі, зможуть їх побачити.

Соціальна мережа для обміну фотографіями Instagram вже дозволяє користувачам фільтрувати коментарі до своїх повідомлень за допомогою заданих вручну ключових слів. Twitter також дозволяє користувачам блокувати певні слова і фрази.

Хоча ця функція, безумовно, корисна, ваш досвід може відрізнятися, тому що саме вам потрібно перерахувати слова, які ви хочете додати в фільтр. Крім того, люди напевно зможуть швидко обійти цей фільтр. Крім того, новий фільтр не видаляє образливі повідомлення з вашої новинної стрічки.

"Я дійсно хочу, щоб ця функція дозволяла мені прибирати повідомлення з моєї новинної стрічки. Я серйозно ситий по горло усіма повчаннями Румі та іншими глибокодумними цитатами. Сподіваюся, ти чуєш, Цукер", - написав автор статті на The Next Web Іван Мекста.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X