Не відрізнити. Штучний інтелект записав музичний альбом у стилі Black Metal

5 грудня 2017, 09:42
Нейромережа створила музичні треки у стилі Black Metal, які дуже нагадують твори людей

Назви композицій, як і музика, були згенеровані без участі людини, пише Futurism.

Альбом під назвою Coditany of Timeness було створено в межах проекту Dadabots, яким керують музиканти і дослідники в галузі штучного інтелекту CJ Carr і Зак Зуковскі. Для створення музики вони використовують сильно модифікований алгоритм SampleRNN.

Відео дня

Програмне забезпечення розбило на частини музику нью-йоркської black metal-групи Krallice з їхнього альбому Diotima. Відрізки композицій були завантажені в нейронну мережу для аналізу. Нейромережа прослуховувала фрагмент і намагалася вгадати, який фрагмент буде наступним. Навчання вважалося успішним, якщо програма вгадувала вірно.

"На початку навчання, звуки, які він виробляє, дуже галасливі, гротескні та текстурні. У міру того, як він покращує своє навчання, ви починаєте чути вже елементи оригінальної музики, яких поступово з'являється все більше і більше", - відзначають розробники.

Знадобилися понад три дні і п'ять мільйонів циклів навчання на те, щоб музика дійсно почала нагадувати жанр Black Metal. Одержаний в результаті альбом складається всього з п'яти композицій.

Відзначається, що методи машинного навчання дозволяють штучному інтелекту проаналізувати величезну кількість контенту і видати щось зовсім нове на основі цих даних. Практика показує, що це можна використовувати для створення різних творів мистецтва - як музики, так і, наприклад, картин.Прослухати треки можна за цим посиланням.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X